/ KÁVA

Kávové nápoje připravujeme pomocí nejmodernějších technologií. Naši za studena filtrovanou kávu macerujeme nebeskou rychlostí díky švédské technologii 3TEMP, kterou v současné době vlastní jen pár kaváren u nás v republice.

Všechny “mléčné” nápoje připravujeme z bio ovesného rostlinného “nemléka” pro baristy. Ostatní rostlinná nemléka jsou za příplatek – hráškové Sproud, sojové, mandlové či kokosové.

/ ČAJE

Čaje a limonády připravujeme ve spolupráci s rodinnou firmou Herbalena, která se zaměřuje na výrobu sirupů a čajů z regionálních bylin, kvalitního ovoce a zeleniny. Herbalena se snaží obsáhnout v příchutích veškerá roční období a tím zaručit přirozenou obměnu – a tak je tomu i u nás v Nebi, kde se nabídka sirupů a čajů stále obměňuje.

/ PIVO

Jako jedni z mála v Přerově pivo čepujeme “na hladinku”. Stále v naší nabídce najdete lahodný mok z Poličského pivovaru a také výběr z menších “craftových” pivovarů, jako jsou např. Chomout, Helf, Zichovec a další.

/ CIDRE

Sázíme na lokální producenty a značky, proto právě roštínský Cidre99. Jak sami říkají, je “opravdu suchý”. Tátův sad je na druhou stranu sladší a blíží se ciderům anglického typu.

/ VÍNO

Nabízíme veganské naturální víno z rodinného vinařství Jediný sud, které se řadí mezi tzv. Autentisty. Tato vína z Velkých Bílovic jsou tvořena tradiční historickou metodou, bez filtrace a přílišného zasahování zvenčí, spontánní fermentací a minimální sírou. Ve vínech je cítit “terroir” dané oblasti. Vína jsou uložena ve starých dubových a akátových sudech a zrají v nich 10–24 měsíců.